Dzielnicowi Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą - KPP w Lipnie

Dzielnicowi Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą

Dzielnicowi Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą

 

REJON NR 8

sierż. szt. Michał Marciniak

tel. (54) 231 87 20

tel. kom. 786 859 118

e-mail: dzielnicowy.dobrzyn1@bg.policja.gov.pl

Działania priorytetowe: kontrole w rejonie skweru na Placu Wolności w Dobrzyniu nad Wisłą w celu niedopuszczenia do grupowania się osób, spożywania alkoholu, niszczenia mienia, zakłócania ciszy nocnej.  Kontrole w Zespole Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą w celu niedopuszczenia do rozprowadzania środków narkotycznych. Współpraca z Urzędem Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą oraz Zespołem Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą.

Obsługuje mieszkańców miasta Dobrzyń nad Wisłą.

 


REJON NR 9

st. sierż. Bartosz Brański

tel. (54) 231 87 20

tel. kom. 695 881 361

e-mail: dzielnicowy.dobrzyn2@bg.policja.gov.pl

Działania priorytetowe: kontrole w miejscowości Krojczyn na terenie lasku w celu niedopuszczenia do rozpalania ognisk oraz spożywania alkoholu i środków narkotycznych przez młodzież. Współpraca z Sołtysem wsi Krojczyn i Ochotniczą Strażą Pożarną w Krojczynie.

Obsługuje mieszkańców miejsowości gminy Dobrzyń nad Wisłą: Bachorzewo, Chalin, Chudzewo, Dyblin, Dyblinek, Glewo, Główczyn, Grochowalsk, Kamienica, Kisielewo, Kochoń, Kolonia Chalin, Krępa, Krojczyn, Lenie Wielkie, Łagiewniki, Michałkowo, Modzoły, Mokowo, Mokówko, Mokre, Płomiany, Ruszkowo, Skaszewo, Strachoń, Stróżewo, Szpiegowo, Tulibowo, Wierznica, Wierzniczka, Zbyszewo.

 


REJON NR 10


mł. asp. Bartłomiej Wielicki
 
tel. (54) 231 87 20

tel. kom. 786 859 123
 
 
Działania priorytetowe: kontrole w rejonie ulicy Kasztanowej w miejscowości Wielgie w celu niedopuszczenia do spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem, zaśmiecania lub zanieczyszczania miejsc publicznych oraz zakłócania porządku publicznego. Współpraca z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dobrzyniu nad Wisłą.
 
Obsługuje mieszkańców miejsowości gminy Wielgie: Bętlewo, Chalinek, Gołąbki, Kurowo, Lipiny, Nowa Wieś, Oleszno, Rumunki Oleszeńskie, Rumunki Witkowskie, Wielgie, Witkowo, Złowody.

 


REJON NR 11


mł. asp. Bartłomiej Wielicki
 
tel. (54) 231 87 20

tel. kom. 786 859 123

e-mail: dzielnicowy.dobrzyn4@bg.policja.gov.pl

Działania priorytetowe: kontrole w rejonie plaży przy jeziorze, domków letniskowych i sklepu w miejscowości Teodorowo w celu niedopuszczenia do zakłócania porządku publicznego, kradzieży z włamaniem oraz spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem. Współpraca z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz właścicielami domków letniskowych.

Obsługuje mieszkańców miejscowości gminy Wielgie: Bałdowo, Będzeń, Czarne, Czerskie Rumunki, Józefowo, Kamienne Brody, Orłowo, Piaseczno, Płonczyn, Płonczynek, Podkłokock, Rumunki Tupadelskie, Suradówek, Suszewo, Szczepanki, Teodorowo, Tupadły, Wylazłowo, Zaduszniki, Zakrzewo.

 

Publikacja: Artur Lewandowski