Na k-10 przed wahadłem ciężarówka uderzyła w auto osobowe - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Na k-10 przed wahadłem ciężarówka uderzyła w auto osobowe

Data publikacji 04.08.2017

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na 348km drogi krajowej nr 10. Na remontowanym odcinku drogi, przed wahadłem zatrzymał się Iveco i polo. Nadjeżdżający z tyłu ciężarowy Volvo uderzył w osobówkę. Kierująca volkswagenem trafiła do szpitala.

Dziś (04.08.2017), po godz. 13.00 na trasie krajowej nr 10 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Na remontowanym odcinku drogi, przed wahadłem, od strony Kikoła, zatrzymały się ciężarowy iveco, kierowany przez 54-letniego mieszkańca gm. Wielgie i osobowy polo, kierowany przez 29-letnią mieszkankę gm. Kikół, które miały czerwone światło. Niestety jadący za nimi ciężarowy volvo, nie zachował należytego odstępu od poprzedzającej osobówki i nie zdążył wyhamować. W wyniku tego uderzył w tył volkswagena a ten siłą uderzenia wpadł na iveco.

W wyniku tego zdarzenia kobieta kierująca osobówką została zabrana do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W tej chwili na trasie k-10, ruch został już przywrócony i na remontowanym odcinku odbywa się wahadłowo.

Policjanci za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa na drodze zatrzymali prawo jazdy 23-letniemu mieszkańcowi gm. Mińsk Mazowiecki kierującemu volvo.

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska
Publikacja: mł. asp. Małgorzata Małkinska
  • kolizja na k-10
  • kolizja na k-10
  • kolizja na k-10