Wiadomości

W kieszeni miał woreczek z amfetaminą – więcej policjanci znaleźli podczas przeszukania domu

Data publikacji 21.09.2017

W środę (20.09.2017), lipnowscy kryminalni wraz z włocławskim wydziałem CBŚP zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany był o posiadanie i handel narkotykami. Przypuszczenia policjantów potwierdziły znalezione przy mieszkańcu Lipna i w jego domu zakazane substancje. Funkcjonariusze odnaleźli amfetaminę, marihuanę i tabletki ecstasy.

Policjanci uzyskali informację wg. której mieszkaniec Lipna ma udać się po narkotyki do Włocławka. W środę lipnowscy kryminalni we współpracy z włocławskim wydziałem CBŚP zatrzymali podejrzewanego 62-latka na terenie Włocławka. Mężczyzna miał w kieszeni woreczek strunowy z białym proszkiem. Jak się okazało była to amfetamina. W związku z ujawnionymi narkotykami policjanci zrobili przeszukanie w mieszkaniu zatrzymanego i odnaleźli tam 40 tabletek ecstasy oraz amfetaminę i marihuanę. Zabezpieczyli także telefon komórkowy, wagę elektroniczną i młynek, woreczki strunowe i dowody osobiste osób trzecich, które odnaleziono na miejscu.

Dziś (22.09.2017), zatrzymany został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków narkotycznych. Grozi mu za to nawet do 10 lat więzienia.

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska
Publikacja: mł. asp. Wojciech Piotrowski