Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Wczoraj dyżurny lipnowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o samowolnym oddaleniu się pacjenta z jednego ze szpitali w Lipnie. Dzięki sprawnej pracy funkcjonariuszy naszej jednostki i kolegów z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, mężczyzna został odnaleziony po paru godzinach.

Wczoraj (20.03.18) o godzinie 15:20 dyżurny naszej jednostki, otrzymał zgłoszenie od personelu medycznego jednego ze szpitali w Lipnie o samowolnym oddaleniu się pacjenta.  Natychmiast ta informacja została przekazana do patroli w służbie. Z przekazanych policji informacji, wynikało, że 23- latek ubrany był „lekko”, nieadekwatnie do pory roku, więc zachodziła obawa wychłodzenia organizmu.
Mundurowi sprawdzali wszystkie drogi dojazdowe, pustostany, dworce PKS i PKP. W poszukiwaniach, w których wzięło udział kilkunastu policjantów użyto psa tropiącego. Policjanci rozpytywali napotkane osoby, czy nie widziały opisanego mężczyzny. W jednostce został ogłoszony alarm.
Funkcjonariusze sprawdzali również wszystkie miejsca, do których mógł udać się mężczyzna. Dzięki sprawnej pracy policjantów naszej jednostki i kolegów z Włocławka, 23-latek został odnaleziony po paru godzinach na terenie gminy Brześć Kujawski. Policjanci przewieźli mężczyznę z powrotem tam, skąd się oddalił.

Autor: sierż. szt. Katarzyna Sobocińska
Publikacja: sierż. szt. Katarzyna Sobocińska