Pożegnanie ze służbą… - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Pożegnanie ze służbą…

Wczoraj (04.04.18) Komendant Powiatowy Policji w Lipnie podinsp. Zdzisław Ciesielski wraz z zaproszonymi gośćmi, koleżankami i kolegami z pracy pożegnał Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp. szt. Sławomira Tucholskiego, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Wczoraj na sali konferencyjnej naszej jednostki Komendant Powiatowy Policji w Lipnie podinsp. Zdzisław Ciesielski wraz ze swoim Zastępcą nadkom. Piotrem Czajkowskim, Starostą lipnowskim Panem Krzysztofem Baranowskim, Szefową lipnowskiej prokuratury Panią Alicją Cichosz oraz policjantami i pracownikami  uroczyście pożegnał Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp. szt. Sławomira Tucholskiego, który odszedł na zasłużoną emeryturę po ponad 26 latach służby w Policji.
Sławomir Tucholski rozpoczął służbę w Policji w roku 1991. Zaczął swoją „przygodę z mundurem” w Oddziałach Prewencji Policji w Szczecinie. W 1995 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego został w 2014roku. Został uhonorowany brązową odznaką „Zasłużony Policjant”.
O Sławku współpracownicy mówią, że to człowiek solidny, wymagający, w pełni oddany swojej pracy. Jako przełożony profesjonalny, dyspozycyjny, cierpliwy i koleżeński. Zawsze wspierający i służący dobrą radą młodszym stażem kolegom i koleżankom.
Komendant lipnowskiej jednostki podziękował odchodzącemu policjantowi za wieloletnią służbę, zaangażowanie i profesjonalizm. Jednocześnie wspólnie z zaproszonymi gośćmi, policjantami i pracownikami życzył wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia.
Życzymy przede wszystkim zdrowia, optymizmu i zadowolenia, a także realizacji planów, które musiały poczekać ze względu na obowiązki służbowe.

Autor: sierż. szt. Katarzyna Sobocińska
Publikacja: sierż. szt. Katarzyna Sobocińska