Policjanci z wizytą kontrolną na obozie harcerskim - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Policjanci z wizytą kontrolną na obozie harcerskim

Data publikacji 19.07.2018

Policjanci utrzymują bieżący kontakt z komendantami obozów harcerskich organizowanych na terenie powiatu lipnowskiego. Dziś wraz z leśnikiem, strażakiem i pracownicami gminy kontrolowali obóz harcerski nad jeziorem Orłowskim w Teodorowie.

Od początku wakacji policjanci w powiecie lipnowskim przeprowadzają we współpracy z innymi służbami kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży. Na naszym terenie, co roku odbywają się obozy harcerskie. Najwięcej jest ich w gm. Skępe i Dobrzyń na Wisłą. Policjanci są w bieżącym kontakcie z komendantami obozów w celu zapewnienia bezpieczeństwa ich uczestnikom.

Dziś (19.07.2018) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie i Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą wraz ze strażakiem z Państwowej Straży Pożarnej z Lipna, Leśniczym z Wielgiego i pracownikami Urzędu Gminy w Wielgiem odwiedzili harcerzy, którzy przyjechali na letni obóz do Teodorowa nad jeziorem Orłowskim.

Żadna z przybyłych służb nie miała uwag do stanu ani organizacji obozu. Harcerze zadbali o odpowiednią ochronę przed ogniem i wodą. Są w stałym kontakcie ze służbami odpowiedzialnymi za ostrzeżenia meteorologiczne, strażakami i policjantami.

Pozostaje tylko życzyć miłego wypoczynku!

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska
Publikacja: mł. asp. Małgorzata Małkinska
  • policjanci, leśniczy, strażak i harcerze
  • strażak i policjant prowadzą kontrolę obozu
  • zdjęcie pamiątkowe służb i harcerzy