Uważajmy na parkingach! - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Uważajmy na parkingach!

Data publikacji 05.09.2018

Stłuczki na parkingach niestety nie należą do rzadkości. Odtarte auta podczas manewrowania w ciasnych miejscach czy ślady na karoserii po otwieranych drzwiach innego auta zdarzają się zarówno przy blokowych parkingach jak i pod dyskontami. W poniedziałek (03.09.2018) na jednym z przysklepowych parkingów doszło jednak do wypadku!

O niebezpiecznym zdarzeniu informacja dotarła do dyżurnego lipnowskiej jednostki w poniedziałek (03.09.2018), po 11.00. Doszło do niego na parkingu pod jednym z dużych sklepów w gm. Lipno.

Gdy policjanci dojechali na miejsce zastali leżącą na ziemi kobietę, której pomocy udzielał mąż. Po chwili na miejsce przybyła karetka pogotowia. Medycy stwierdzili wstępnie, że obrażenia są poważne i zabrali kobietę do szpitala.

Jak się okazało 20-letnia mieszkanka gm. Lipno nie zauważyła innej klientki sklepu i podczas cofania na parkingu potrąciła 32-latkę, która stała przy swoim pojeździe pakując zakupy do bagażnika auta.

Policjanci zatrzymali 20-latce prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia w ruchu. Kobieta była trzeźwa jednak odpowie za spowodowanie wypadku poza drogą publiczną.

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska
Publikacja: mł. asp. Małgorzata Małkinska