Policjanci o bezpieczeństwie podczas ferii - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Policjanci o bezpieczeństwie podczas ferii

Data publikacji 28.01.2019

W zeszłym tygodniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie spotkali się z dziećmi by przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Szczególnych atrakcji podczas odwiedzin dostarczył czworonożny funkcjonariusz.

Policjanci z lipnowskiej komendy odbyli w zeszłym tygodniu (24.01.2019) dwa spotkania dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Jedno w Szkole Podstawowej w Karnkowie a drugie w bibliotece w Trzebiegoszczu.

Dzieci spędzające tam wolny czas podczas ferii mogły przypomnieć sobie, jakie zasady powinny obowiązywać podczas zimowych zabaw by były one bezpieczne; jak zachowywać się na drodze i podczas zimowych zabaw.

Policjanci opowiadali także o swojej pracy. Gościem, który urozmaicił spotkanie był policyjny czworonożny funkcjonariusz. Przy okazji tych odwiedzin przewodnik policyjnego psa opowiedział także o jego roli w tym zawodzie oraz o innych psach wykorzystywanych w Policji i ich specjalizacjach. Wspólnie przypomnieli także jak zachować się w przypadku napotkania agresywnego zwierzęcia, aby zminimalizować skutki ewentualnej napaści czworonoga.

Autor: podkom. Małgorzata Małkinska
Publikacja: podkom. Małgorzata Małkinska
  • policjanci z psem i dzieci
  • policjanci z psem i dzieci
  • policjanci z psem i dzieci
  • policjanci z psem i dzieci
  • policjanci z psem i dzieci