Kolejny zarzut usłyszy za kratkami - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Kolejny zarzut usłyszy za kratkami

Data publikacji 13.02.2019

Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, aby zrealizować nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego. Na miejscu nikogo nie zastali. Kilka chwil później zatrzymali do kontroli volkswagena, którym 48-latek kierował mimo orzeczonego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Kolejny zarzut usłyszy już za kratkami.

Wczoraj (12.02.2019) policjanci z posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, na którego wystawione zostały dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego. Na miejscu nikogo nie zastali, ale podczas patrolu okolicy zauważyli pojazd, który należał do szukanego mężczyzny.

Gdy się zbliżyli rozpoznali kierowcę, który właśnie ich mijał. Zatrzymali golfa do kontroli. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że 48-letniego mieszkańca gm. Dobrzyń nad Wisłą obowiązuje zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Zgodnie z poleceniem sądu mężczyzna został wczoraj odwieziony do zakładu karnego gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Nowy zarzut za kierowanie autem pomimo orzeczonego zakazu usłyszy już za kratkami.

Autor: podkom. Małgorzata Małkinska
Publikacja: podkom. Małgorzata Małkinska