Komendant w spektaklu charytatywnym - Wiadomości - KPP w Lipnie

Wiadomości

Komendant w spektaklu charytatywnym

Data publikacji 19.02.2019

W niedzielę i poniedziałek (17-18.02.2019) odbył się noworoczny spektakl charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na organizację zajęć i wypoczynku dla lipnowskich dzieci. Jedną z ról zagrał w nim Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie nadkom. Piotr Czajkowski.

To już tradycja, że znane osoby z terenu Lipna na początku roku wystawiają charytatywny spektakl. Dochód z niego przeznaczony jest na organizację zajęć i wypoczynek dla lipnowskich dzieci. W tym roku scenariusz odbiegł od tradycyjnych jasełek.

Aktorzy w pełen humoru i groteski sposób przypomnieli wydarzenia, które miały miejsce w Lipnie w minionym, 2018 roku, oglądane okiem kamery lokalnej telewizji.  Obecność na scenie osób znanych z życia społecznego i politycznego miasta jak zawsze podnosiła temperaturę spektaklu.

„Na wizji” cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że bilety na niedzielne spektakle sprzedały się w jeden dzień. Zorganizowany dodatkowy poniedziałkowy seans również zgromadził pełną salę widzów.

Autorką scenariusza tegorocznego przedstawienia jest Małgorzata Żarecka-Ziółkowska z Miejskiego Centrum Kulturalnego w Lipnie, a wyreżyserowała go Anna Sawicka-Borkowicz.

Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie nadkom. Piotr Czajkowski także włączył się w to charytatywne dzieło wcielając się w rolę prezesa lipnowskiej telewizji.

Autor: podkom. Małgorzata Małkinska
Publikacja: podkom. Małgorzata Małkinska