KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Policjantka w czasie wolnym uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy

  Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierowca opla, którego w czasie wolnym od służby zatrzymała policjantka z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Mężczyzna zjechał z drogi i niemalże wjechał do przydrożnego rowu. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 2. Brzoza czerwona na 100-lecie odzyskania niepodległości

  Na terenie powiatu lipnowskiego od początku roku trwają obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tym razem z inicjatywy Tygodnika Lipnowskiego zasadzono na skępskim rynku brzozę czerwoną. W uroczystości wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Lipnie.

 3. Który to już raz policjanci uratowali ludzkie życie...

  Mł. asp. Radosław Urbański i sierż. szt. Mariusz Świerzyński z posterunku w Kikole widząc kobietę z zadzierzgniętym na szyi sznurem, nie zwlekając ani chwili, wybili szybę i weszli do domu. Po kilkuminutowej akcji resuscytacyjnej u nieprzytomnej desperatki wróciły funkcje życiowe. Tylko dzięki szybkiej reakcji i profesjonalnie przeprowadzonej akcji ratunkowej kobieta żyje.

 4. Traktorem z narkotykami

  Wczoraj (09.10.2018), policjanci drogówki zatrzymali do kontroli ciągnik rolniczy z przyczepą. Zachowanie kierowcy pojazdu podczas kontroli wzbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało jego zdenerwowanie nie było przypadkowe. W kieszeni miał woreczek z amfetaminą. Badania wykażą czy był pod jej działaniem.

 5. 8 zdarzeń drogowych w ostatni weekend!

  Do kilku niebezpiecznych zdarzeń doszło w ciągu tego weekendu na drogach powiatu lipnowskiego. Trzy z nich skończyły się poważnymi obrażeniami ciała. Niestety niektórzy kierujący zlekceważyli zakaz wsiadania za kierownicę po alkoholu!

 6. Projekt Edward w powiecie lipnowskim

  Wczoraj (19.09.2018) na całym kontynencie obchodzony był Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach (European Day Without Road Death). Lipnowscy policjanci we współpracy ze Strażą Pożarną i WOPR-em przygotowali dla kierowców symulowane miejsce wypadku, które miało pobudzać wyobraźnię przejeżdżających i dawać im możliwość powtórzenia najważniejszych informacji z pierwszej pomocy.

 7. Skępe tez „…kręci bezpieczeństwo nad wodą…”

  Dziś (21.06.2018) w Skępem odbyło się spotkanie z cyklu „kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”. Na spotkanie ze służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo przybyli uczniowie skępskich szkół, aby posłuchać i popatrzeć jak bezpiecznie spędzić czas podczas wakacji, korzystając z uroków i ochłody akwenów.

 8. „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” w Lipnie

  Wczoraj (18.06.2018) w Lipnie policjanci wzięli udział w akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą” przygotowanej dla uczniów lipnowskich szkół. Wopropwcy, policjanci i strażacy edukują młodzież i dzieci, aby przygotować ich do zbliżających się wakacji, które na pewno będą okazją do skorzystania z wypoczynku nad akwenami.

 9. Ogólnopolski konkurs dla przedszkoli na projekt odblasku

  W ramach „Dnia Odblasków” Komenda Główna Policji ogłosiła ogólnopolski konkurs plastyczny dla przedszkoli na projekt odblasku, który będzie symbolem „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków” w 2019 roku. Konkurs rozpoczął się 6 grudnia ubiegłego roku i będzie trwał do 31 maja tego roku.

 10. Rusza konkurs „Aktywny senior to bezpieczny senior”

  Osoby starsze bardzo często są narażone na działania ze strony przestępców i oszustów. Dlatego, MSWiA ogłosiło konkurs „Aktywny senior to bezpieczny senior”, którego celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo seniorów, w szczególności w zakresie reagowania na zagrożenia.