KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Okradł sklep – jest za kratkami

  To nie pierwsza kradzież na koncie lipnowianina. Długo nie cieszył się wolnością po ostatniej odsiadce „pracował” tak intensywnie, że już czekały na niego trzy nakazy doprowadzenia. Wczoraj okradł sklep na ponad 1000zł. Gdy przyszli policjanci nie chciał otworzyć. Dopiero decyzja prokuratury o ich wyważeniu przekonała go do wyjścia.

 2. Policjanci nie tylko od przestępców – podsumowanie 2018 roku w powiecie lipnowskim

  Policjant kojarzy się przede wszystkim z łapaniem przestępców, ale tak naprawdę pełni dużo szerszą rolę. Edukacja społeczna i profilaktyka to też stały element jego pracy. W zeszłym roku przyniosły one pozytywne efekty chociażby w prewencji przestępstw „wnuczkowych”. Funkcjonariusze prowadzili tez intensywne działania na drogach, edukowali w dziedzinie praw człowieka i wielokrotnie ratowali życie. Wyjątki z „policyjnej roboty” oraz wywiad dziennikarki z Komendantem Powiatowym Policji w Lipnie insp. Zdzisławem Ciesielskim podsumowują 2018 rok pracy mundurowych.

 3. Policjanci z powiatu lipnowskiego czuwają nad bezpieczeństwem kwestujących

  Policjanci w całym kraju, także w powiecie lipnowskim czuwać będą dziś nad bezpieczeństwem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z kwestującymi na ulice wychodzą strażacy, którzy także będą pilnować bezpieczeństwa wolontariuszy.

 4. „Na Zakręcie” gościło funkcjonariuszy z misją profilaktyczną

  Funkcjonariusze odwiedzili lipnowską Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „Na Zakręcie”. Z jej podopiecznymi rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 5. Konsultacje Społeczne w Wielgiem

  Wczoraj (18.12.18) w Ośrodku Kultury i Biblioteki gm. Wielgie odbyły się konsultacje społeczne w sprawie odtworzenia Posterunku Policji.

 6. Wspólna edukacja dla bezpieczeństwa

  Służby dbające o bezpieczeństwo na terenie powiatu lipnowskiego zintensyfikowały swoje działania edukacyjno-prewencyjne przed feriami zimowymi. W wielu szkołach odbyły się spotkania, na których przypominały o zimowych zasadach bezpieczeństwa.

 7. Dzielnicowy czuwa by ferie były bezpieczne

  Dzielnicowy z Posterunku Policji w Kikole w zeszłym tygodniu odwiedził Szkołę Podstawową w Stalmierzu i Szkołę Podstawową w Nowej Wsi by z uczniami porozmawiać o bezpieczeństwie podczas zbliżających się ferii zimowych. Przybliżył im także swój zawód i pokazał policyjne wyposażenie.

 8. Policjanci poruszają ważne tematy

  Kilkanaście spotkań i warsztatów odbyło się w ciągu ostatnich 2 tygodni w SP w Wichowie i LO w Lipnie. Policjantka edukowała dzieci i młodzież w zakresie cyberprzestępczości, używek i praw człowieka.

 9. Pomimo wezwań nie otworzył drzwi ale i tak trafił do zakładu karnego

  Dyżurny policji otrzymał informację o przemocy domowej. Na miejscu nikt nie otwierał drzwi, ale ze środka słychać było głosy. Wiadomo było także, że w domu jest dziecko. Zapadła decyzja o siłowym wejściu do mieszkania. Policjanci zatrzymali w nim poszukiwanego.

 10. Mieszkaniec Krojczyna nie pozwolił jechać nietrzeźwemu

  Do obywatelskiego ujęcia doszło w piątek (04.01.2019) w Krojczynie. Mieszkaniec wsi nie został obojętny, gdy zobaczył jak zataczający się mężczyzna wsiada do auta. Być może zapobiegł w ten sposób tragedii na drodze.