KPP w Lipnie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Zaginęła Krystyna Gulcz

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie poszukują zaginionej Krystyny Gulcz. Kobieta wyszła z domu w poniedziałek (12.10.2020) i do tej pory nie ma z nią żadnego kontaktu. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mają informacje o miejscu przebywania zaginionej.

 2. Nielegalnie składowali odpady - grozi im więzienie

  Policjanci z pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lipnie ustalili, gdzie może dochodzić do nielegalnego składowania odpadów komunalnych. Na pierwszej działce zatrzymali dwie osoby i zabezpieczyli sprzęt. Okazało się, że skala przestępczego procederu jest znacznie większa.

 3. Jeden dachował drugi uciekał przed policjantami – obaj nietrzeźwi

  Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w piątek nietrzeźwego, który na widok radiowozu pojął próbę ucieczki. W sobotę nietrzeźwy wypadł z drogi dachując. Obaj usłyszą zarzuty i staną przed sądem.

 4. Odnaleziono ciało zaginionej kobiety

  Poszukiwania 87-latki trwały od kilkunastu dni. Wczoraj mieszkaniec Złotopola znalazł w pobliżu swojego pola zwłoki kobiety.

 5. Porzucił chorego królika w lesie

  Gdy właściciel królika dowiedział się, że jego zwierzę jest nieuleczalnie chore porzucił je w lesie. Znalazł je przechodzień i powiadomił policjantów. Szybko udało się ustalić, do kogo królik należy. Właściciel usłyszał zarzut z ustawy o ochronie zwierząt.

 6. „…niepotrzebnie piłem alkohol”

  Policjanci ruchu drogowego dostali wezwanie na miejsce dachowania pojazdu. Kiedy pomagali kierowcy wyjść z rozbitego auta, ten sam dokonał oceny sytuacji. „…niepotrzebnie piłem alkohol” powiedział funkcjonariuszom. W organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Odpowie przed sądem.

 7. Policjanci rozpracowali grupę przestępczą

  W kwietniu pisaliśmy o kradzieży rozbójniczej w sklepie w Lipnie, gdzie jeden ze sprawców z nożem zastąpił drogę klientowi. Jak się okazało ci sami sprawcy dokonywali kradzieży także na terenie innych miejscowości. Policjanci mieli nagranie z monitoringu i nie zapomnieli o sprawie. Dzięki ich pracy sprawcy zostali aresztowani.

 8. Oszukują „na wnuczka” i „policjanta” – bądźmy ostrożni!

  Policjanci cały czas przestrzegają przed oszustami podającymi się za „wnuczka”, a także „policjanta”. Coraz więcej osób ma świadomość tego, w jaki sposób działają oszuści, ale sprawcy tych przestępstw nie pozostają w tyle i modyfikują swoje sposoby działania. Dlatego bądźmy bardzo ostrożni i nie dajmy się okraść.

 9. Podajesz BLIK – i przelew znikł!

  Pieniądze można stracić bardzo szybko. Pomysły internetowych oszustów na to jak je od nas wyłudzić ciągle ewoluują. Coraz skuteczniej bronimy się przed oszustwami „na wnuczka” czy „na policjanta”. Teraz żniwo w powiecie lipnowskim zbierają oszustwa „na BLIKA”.

 10. Miał ponad 2 promile i prowadził mimo zakazu!

  Patrol ruchu drogowego zatrzymał wczoraj (14.10.2020) do kontroli kierującego corsą. Nieodpowiedzialny kierowca nie tylko był nietrzeźwy ale obowiązywał go zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych! Za złamanie go grozi mu do 5 lat więzienia.