KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Pomogli bobrowi wrócić "do siebie"

  Wczoraj (18.04.18) dyżurny naszej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Krojczyn (gm. Dobrzyń nad Wisłą) po poboczu chodzi bóbr, który najprawdopodobniej potrzebuje pomocy. Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili to zgłoszenie. Zwierzę prawdopodobnie zostało wcześniej potrącone przez pojazd i tylko dzięki ludziom dobrej woli wróciło "do siebie".

 2. Szkolenie dzielnicowych

  Wczoraj (17.04.18) w naszej jednostce odbyło się szkolenie z zakresu problematyki nieletnich dla funkcjonariuszy pełniących służbę na stanowisku dzielnicowego oraz kierowników dzielnicowych. Szkolenie przeprowadzone zostało wspólnie z koordynatorem ds. nieletnich z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

 3. Kaskadowy pomiar prędkości- podsumowanie działań

  Wczoraj (16.04.18) policjanci lipnowskiej „drogówki” włączyli się w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Celem tych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach.

 4. Wypadek z udziałem motocyklisty

  Wczoraj (22.04.18) w miejscowości Skępe, doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący motocyklem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu „osobówce”. W wyniku tego zdarzenia, pasażerka motocyklisty została przewieziona do szpitala.

 5. Potrącenie pieszego na DK- 10

  Wczoraj ( 22.04.18) po godzinie 11.00 w miejscowości Karnkowo (DK-10), doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawcą tego wypadku jest pieszy, który wtargnął na przejście dla pieszych wprost pod jadący pojazd.

 6. Dzielnicowi z wizytą w przedszkolach

  W minionym tygodniu dzielnicowi z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą odwiedzili przedszkola i szkoły w swoim rejonie. Porozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 7. Finał Eliminacji Powiatowych Turnieju BRD, inauguracja akcji „Jednośladem bezpiecznie do celu”

  W sobotę (21.04.18) lipnowscy policjanci wzięli udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Zespole Szkół w Radomicach. W konkursie wzięło udział pięć drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjum. Na początku zawodów odbyła się również inauguracja akcji informacyjno-edukacyjnej „Jednośladem bezpiecznie do celu”

 8. Niedzielne działania policjantów „drogówki”

  Wczoraj (22.04.18) policjanci lipnowskiej „drogówki” prowadzili działania pn. „Prędkość” i „Nerka”. W obu przypadkach cel był ten sam, zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez wyeliminowanie z ruchu „piratów drogowych”.

 9. Pożegnanie ze służbą…

  Wczoraj (04.04.18) Komendant Powiatowy Policji w Lipnie podinsp. Zdzisław Ciesielski wraz z zaproszonymi gośćmi, koleżankami i kolegami z pracy pożegnał Naczelnika Wydziału Kryminalnego asp. szt. Sławomira Tucholskiego, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

 10. Porozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

  Funkcjonariusze naszej jednostki oraz przedstawiciel OSP Wioska spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Tłuchowie. Tematem było szeroko rozumiane bezpieczeństwo w ruchu drogowym.