KPP w Lipnie

Aktualności

Polecamy

Najnowszy film

Najczęściej czytane

 1. Debata społeczna byśmy nie ginęli na drogach!

  „Bezpieczeństwo ruchu drogowego – młodzi kierujący” to tytuł debaty, która odbyła się wczoraj (28.11.2019) w Zespole Szkół Technicznych w Lipnie. Mieszkańcy powiatu mieli okazję na bezpośrednią rozmowę z ekspertami w dziedzinie ruchu drogowego i zgłaszanie rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo na drodze.

 2. Kolejna seria nietrzeźwych w weekend!

  Mimo rosnącej liczby wypadków i zdarzeń drogowych oraz licznych doniesieniach prasowych na temat ich tragicznych często skutków, policjanci drogówki nadal mają „pełne ręce roboty” z nietrzeźwymi kierującymi. W ten weekend zatrzymali aż cztery takie osoby.

 3. Kryminalni zabezpieczyli kolejne narkotyki

  Nie spodziewał się policji i narkotyki trzymał na widoku. Dzięki pracy kryminalnych lipnowska policja zabezpieczyła ponad 40 g zakazanych substancji. Mężczyzna już usłyszał zarzut.

 4. To jest najlepsza Policja na Świecie!

  Radość i emocje towarzyszyły wczoraj (04.12.2019) pierwszoklasistom z lipnowskiej „piątki”, które gościły w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie. „To jest najlepsza Policja na świecie!” mówiły maluchy, niechętnie żegnając się z policjantami.

 5. Dzielnicowi przestrzegali przed dopalaczami

  Policjanci z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą odwiedzili szkoły by przekazać uczniom wiedzę na temat dopalaczy. Policjanci mają nadzieje, że ich profilaktyczne działania uchronią młodych ludzi przed nałogiem narkotykowym.

 6. Policyjny pościg za kierowcą. Mundurowi strzelali.

  Nawet sygnały świetlne i dźwiękowe nie powstrzymały 38-latka przed ucieczką. Nieodpowiedzialny kierowca opla uciekał rozpędzonym autem z 14-letnim synem. Wystraszony nastolatek uciekł do lasu. Policjanci znaleźli go po 2,5 godz.

 7. Policjant uratował mężczyźnie życie

  Błyskawiczna reakcja policjant z Dobrzynia nad Wisłą uratowała życie 39-latka. Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.

 8. Debata społeczna już dziś!

  Komendant Powiatowy Policji w Lipnie 28 listopada br., zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Ekspertami na debacie będą policjanci odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze i zaproszeni goście.

 9. Antydopalaczowa edukacja policyjna

  Dzielnicowi z Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą aktywnie włączyli się w akcję „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. To hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, która trwa w całym kraju. Funkcjonariusze odwiedzili kolejną szkołę by przestrzec młodych ludzi przed zagrożeniami.

 10. Dzielnicowi z wizytą w szkole

  Kolejne spotkanie z najmłodszymi przeprowadzili policjanci z dobrzyńskiego posterunku. Tym razem odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej. Przewodnim tematem było jak zwykle szeroko pojęte bezpieczeństwo.